sp16@sp16.siemianowice.pl
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

DRUKARKA 3D DLA UCZNIÓW SZESNASTKI

Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy kiedy pojawi się w naszej szkole... ale już jest! W miniony piątek dotarła do nas drukarka 3D, z której w ramach zajęć, korzystać będą mogli nasi uczniowie. Jest to efekt wprowadzonego przez Siemianowice Śląskie z inicjatywy prezydenta miasta Rafała Piecha programu dala szkół. Chcieliśmy w tym miejscu jeszcze raz serdecznie podziękować za ofiarowany sprzęt.

Pierwsze próbne wydruki już za nami ale to dopiero początek naszej przygody z projektowaniem i tworzeniem modeli trójwymiarowych. Uczniowie mają wiele ciekawych pomysłów i wszystkie najciekawsze będziemy starali się realizować, a już niebawem w ramach zajęć informatyki twórczej pojawią się również zajęcia z modelowania.