20 maj 2024

• Prezes Jagiellonii wypalił przed kamerami. "Będę dusił Probierza"
    Mistrzostwa Europy zbliżają się wielkimi krokami. Nadal nie wiemy, jacy piłkarze znajdą się na liście powołań, którą niebawem opublikuje Michał Probierz. Nie od dziś wiadomo, że selekcjoner reprezentacji Polski lubi zaskakiwać, zapraszając na zgrupowania nieoczywistych zawodników. Czy teraz wśród nich znów znajdą się przedstawiciele Jagielloni Białystok? - Jeśli on nie pojedzie, będę dusił Michała Probierza - mówi wprost prezes lidera ekstraklasy.
  • Media: Piłkarz Legii odchodzi. Zaskakująca oferta. Znamy szczegóły
    "Blisko czystego konta, 9 skutecznych interwencji. Gracz meczu, dzięki niemu Rio Ave ugrało punkt." - pisali ostatnio eksperci o występie Cezarego Miszty, który od stycznia tego roku przebywa na wypożyczeniu w Portugalii. Wszystko wskazuje na to, że bramkarz Legii lada moment opuści stołeczny klub, o czym w mediach społecznościowych poinformował Tomasz Ćwiąkała.
  • Piszczek już tego nie ukrywa. Jest gotowy. "Muszę skompletować sztab"
    Łukasz Piszczek wciąż kontynuuje karierę piłkarską w LKS-ie Goczałkowice, którego jest grającym trenerem. Były reprezentant Polski i legenda Borussii Dortmund szykuje się jednak do kolejnych szkoleniowych wyzwań i wkroczenia na znacznie wyższy poziom. Kiedy to się stanie? Sam Piszczek wskazał konkretną datę.

Pomimo nie najlepszej pogody zainaugurowano dzisiaj rozgrywki sportowe wśród uczniów siemianowickich szkół. Jak zwykle pierwszą konkurencją były sztafetowe biegi przełajowe, zorganizowane dziś dla szkół ponadgimnazjalnych oraz klas VII szkół podstawowych i klas gimnazjalnych. Dobry występ zanotowali, reprezentujący naszą szkołę chłopcy (uczniowie VII klasy SP i II-III klas gimnazjalnych), zajmując piąte miejsce na piętnaście zespołów.

Zaplanowane na dziś zawody dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych ze względu na pogodę zostały przełożone na przyszły tydzień.