• Probierz nie będzie odpoczywał. Oto plan reprezentacji Polski przed Euro 2024
    Reprezentacja Polski awansowała na mistrzostwa Europy w Niemczech po barażach. Tam zmierzy się z Holandią, Austrią i Francją. Turniej zbliża się wielkimi krokami i poznaliśmy już szczegóły plan kadry Michała Probierza na najbliższe tygodnie. Szczegóły przekazał PAP. Wiemy między innymi, kiedy poznamy ostateczną listę powołanych.
  • Historyczny wyczyn polskich siatkarek. Są najwyżej w historii. Tak wygląda ranking FIVB
    Polskie siatkarki w pięknym stylu wygrały pierwszy mecz nowego sezonu Ligi Narodów z Włoszkami 3:0 (28:26, 25:23, 25:21). To zwycięstwo dało im także spory awans w rankingu Międzynarodowej Federacji Siatkówki (FIVB). Zyskały dzięki niemu ponad dziesięć punktów i wskoczyły z siódmego na piąte miejsce. Z dostępnych danych wynika, że to ich najwyższa pozycja w historii.
  • To jakiś kosmos! Tyle Iga Świątek zarobiła za półfinał w Rzymie
    Iga Świątek szturmem podbija kolejny turniej w bieżącym sezonie. Polka awansowała już do półfinału WTA 1000 w Rzymie. Wysoka ranga turnieju to także oczywiście duże pieniądze za awans do poszczególnych etapów. Dzięki osiągnięciu 1/2 finału Świątek już znacznie się wzbogaciła. Kwotę już liczymy w setkach tysięcy złotych i zbliża się ku milionom. A to przecież wcale nie musi być koniec.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - "SKS"

mgr Aleksandra Peczyńska - ...... (SP, Gim)
mgr Krzysztof Ślęzak -  ...... (SP, Gim)

Godziny zajęć i treść ustalane na bieżąco (szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń).