• Fatalny błąd gwiazdora Premier League. Historyczny awans do LM niepewny [WIDEO]
    Emiliano Martinez z pewnością będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o poniedziałkowym spotkaniu przeciwko Liverpoolowi. Bramkarz Aston Villi już na samym początku meczu popełnił koszmarny błąd i wpakował piłkę do własnej bramki. Jego drużyna nie podłamała się tym i w świetnym stylu odrobiła straty. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.
  • Złe wieści dla Lewandowskiego. Oto klasyfikacja strzelców La Ligi po meczu Barcelony
    Robert Lewandowski mimo nie najlepszego sezonu pozostaje czołowym strzelcem La Ligi. W dwóch poprzednich meczach ligowych łącznie strzelił cztery gole, ale spotkanie 35. kolejki z Realem Sociedad nie było dla niego zbyt udane. Co prawda miał duży udział przy jednej z akcji bramkowych, ale brakowało mu okazji do tego, aby samemu pokonać golkipera rywali. W efekcie skomplikowała się jego sytuacja w klasyfikacji strzelców La Ligi.
  • Lewandowski błysnął geniuszem! Kluczowe zwycięstwo Barcelony [WIDEO]
    Robert Lewandowski nie zmniejszył strat do najskuteczniejszego zawodnika La Liga, ale za to popisał się cudownym podaniem przy bramce FC Barcelony w starciu z siódmą drużyną ligi - Real Sociedad.