• W sieci wrze po słowach Guardioli. Miliony wyświetleń. Nie wytrzymał [WIDEO]
    - Oni wszyscy wydali więcej pieniędzy niż my przez ostatnie pięć, sześć lat. Powinni wygrywać, a tego nie robią - podkreślił oburzony Pep Guardiola na konferencji prasowej. W ten sposób odniósł się do zarzutów, jakoby sukcesy Manchesteru City wynikały przede wszystkim z petrodolarów, jakie klub otrzymuje od właściciela. Tym samym mocno zadrwił z rywali w kluczowym momencie sezonu, gdy ważą się losy mistrzostwa.
  • Ujawniono nazwisko piłkarza Brighton, którego chce Legia Warszawa. Szykuje się hit
    Trwający sezon jest dla Legii Warszawa wielkim rozczarowaniem. Zwolnienie Kosty Runjaicia miało przynieść impuls i sprawić, że zespół będzie w stanie powalczyć o mistrzostwo Polski. Tak się nie stało. Warszawianie trzeci sezon z rzędu nie zdobędą tytułu. Nic dziwnego, że spekuluje się już na temat letniego okienka transferowego i potencjalnych wzmocnień. Ujawniono jedno z nazwisk.
  • Hokej. Polska - Francja. O której mecz? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO, WYNIK]
    Reprezentacja Polski w hokeju ma za sobą dwa mecze na mistrzostwach świata Elity i szykuje się do kolejnego starcia. Tym razem rywalami Biało-Czerwonych będą Francuzi, którzy również nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. O której mecz Polska - Francja? Gdzie oglądać Polaków na mistrzostwach świata? Transmisja TV na żywo, stream online, relacja live, wynik.

W dniu 10.11.2023 w III LO im. Stefana Batorego w Chorzowie nasze reprezentacje rozegrały zawody rejonowe. Uczniowie klas 7-8 zagrali świetnie i zajęli I miejsce, co oznacza, że jedziemy na zawody wojewódzkie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
AP