Ze Świata Sportu

14 maj 2024

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl
  • O której gra dzisiaj Iga Świątek? Kiedy mecz? [TRANSMISJA NA ŻYWO, WYNIK]
    Iga Świątek nie dała większych szans Angelique Kerber i w IV rundzie wyeliminowała ją z turnieju WTA w Rzymie. W ostatnich tygodniach Polka utrzymuje wybitną formę i chce wygrać drugie z rzędu zawody "na mączce". Jej rywalką w ćwierćfinałowym starciu będzie Madison Keys, z którą mierzyła się przecież niespełna dwa tygodnie temu w Madrycie. Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz? O której mecz Igi Świątek dzisiaj? Transmisja TV na żywo, stream online, relacja live, wynik.
  • Burza po zmianie Lewandowskiego! Xavi się tłumaczy. "Rozumiem jego złość"
    Robert Lewandowski nie zagrał 90 minut w meczu Barcelony z Realem Sociedad (2:0) w 35. kolejce ligi hiszpańskiej. Polak wyszedł w wyjściowym składzie, ale został zmieniony w 75. minucie przez Ferrana Torresa. Lewandowski był wyraźnie niezadowolony po zmianie, więc dziennikarze postanowili zapytać Xaviego, dlaczego zmienił Roberta. Trener Barcelony wyjaśnił, że ta decyzja została podjęta przez względy taktyczne.
  • Chylewska wypaliła. Zdradziła dlaczego odeszła z TVP. Mocna szpilka w Holecką
    Paulina Chylewska była ostatnio bohaterką niecodziennej sytuacji podczas studia po meczu Realu Madryt z Bayernem Monachium. Tomasz Hajto wręczył jej bukiet kwiatów i podziękował za siedem wspólnych lat pracy w Polsacie. Dziennikarka opuszcza stację, która po tym sezonie traci prawa do transmitowania meczów Ligi Mistrzów. Wraca do Telewizji Polskiej. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" ujawniła, dlaczego w ogóle odeszła kiedyś z TVP.

Na hali Kompleksu Sportowego "Michał" przeprowadzono ostatnie w tym roku kalendarzowym, zawody o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali o miano najlepszej szkoły w naszym mieście w "szczypiorniaku". Drużyna chłopców po zaciętych meczach grupowych niestety nie awansowała do fazy finałowej. Reprezentacja dziewcząt natomiast po wyjściu z grupy w "małym finale" musiała uznać wyższość SP20 i ostatecznie zakończyła rywalizację na IV lokacie.