• Znana dziennikarka wraca do TVP. Nagle wypaliła: Nie chciałam występować po Holeckiej
    Paulina Chylewska była ostatnio bohaterką niecodziennej sytuacji podczas studia po meczu Realu Madryt z Bayernem Monachium. Tomasz Hajto wręczył jej bukiet kwiatów i podziękował za siedem wspólnych lat pracy w Polsacie. Dziennikarka opuszcza stację, która po tym sezonie traci prawa do transmitowania meczów Ligi Mistrzów. Wraca do Telewizji Polskiej. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" ujawniła, dlaczego w ogóle odeszła kiedyś z TVP.
  • Najgorsze zachowanie w historii FAME MMA. Polała się krew. Jest reakcja federacji [WIDEO]
    Do ogromnej awantury doszło podczas poniedziałkowej konferencji przed galą FAME MMA 21. Po skandalicznych wyzwiskach Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego jeszcze gorzej zachował się Paweł Tyburski, który bez ostrzeżenia ruszył w kierunku rywala i posłał go na ziemię. Już na scenie doszło do rozcięcia głowy, a widzowie obejrzeli lejącą się krew. Federacja zapowiada ostrą reakcję, a agresor tłumaczy się w kuriozalny sposób.
  • Hiszpanie zauważają szczegół po zmianie Lewandowskiego. I wcale mu się nie dziwią
    Robert Lewandowski nie strzelił gola w wygranym 2:0 przez Barcelonę meczu z Realem Sociedad. Dodatkowo Polak nie dokończył spotkania, ponieważ został zmieniony w 75. minucie przez Ferrana Torresa. Mimo braku gola czy asysty hiszpańskie media doceniają postawę Lewandowskiego w tym spotkaniu i go chwalą. Lewandowski brał czynny udział przy pierwszym trafieniu Barcelony, którego strzelił Lamine Yamal.

W naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Siemianowic Śląskich w koszykówce dziewcząt i chłopców klas IV-VI. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły niestety nie awansowała do rundy finałowej. Natomiast chłopcy w składzie Marcin Koziołek, Kacper Marszałek, Leon Kałuża, Wiktor Bujak, Artur Topczewski, Marcin Wilczyński, Sebastian Imiolczyk, Filip Dziemianowicz, Kamil Zapała oraz Kacper Breguła finale zajęli II miejsce ustępując tylko kolegom ze Szkoły Podstawowej nr 4. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!