• Koncert Polek na Lidze Narodów! Korneluk i Stysiak bohaterkami. Brawo, brawo [WIDEO]
    Polskie siatkarki rozpoczęły tegoroczną edycję Ligi Narodów od zwycięstwa nad Włoszkami. Biało-Czerwone ograły zespół z Italii w trzech setach (28:26, 25:23, 25:21). Prawdziwy koncert dała Agnieszka Korneluk, która była niezwykle skuteczna w bloku. Bardzo dobrą formę pokazała też Magdalena Stysiak.
  • To już pewne! UEFA podjęła decyzję przed Euro 2024. Ważne wieści dla Marciniaka
    Do wielkich zmian dojdzie podczas rozpoczynających się za miesiąc mistrzostw Europy. - Chcemy, aby tylko kapitan zespołu, który chce omówić decyzję, mógł zwrócić się do sędziego - przekazał w liście otwartym dyrektor zarządzający UEFA ds. sędziowania Roberto Rosetti. To oznacza, że żaden z innych zawodników nie będzie mógł dyskutować z arbitrem, a złamanie tego zakazu poskutkuje żółtą kartką.
  • Hurkacz rzucał rakietą i grymasił do trenera. Nagle zmienił się w magika. "Houdini"
    Pod względem warunków fizycznych była to tenisowa walka Dawida z Goliatem. Mierzący 170 centymetrów wzrostu Sebastian Baez, mimo że rywalizował z wyższym o 26 centymetrów Hubertem Hurkaczem, długo dominował na korcie. Polak był pasywny, rzucił rakietą i wymownie spoglądał w kierunku Craiga Boyntona, ale przez blisko dwa sety grał na warunkach rywala. Obudził go dopiero 32. tie-break w tym sezonie.

W czwartek 26. 10. reprezentacja SP16 w piłce nożnej w składzie:
Marcin Koziołek, Artur Topczewski, Igor Błaszczyk, Piotr Czeszejko- Sochacki, Natalia Pełka, Kacper Breguła, Filip Dziemianowicz, Sebastian Imiołczyk, Kamil Zpała, zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w piłce nożnej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.?⚽️
Aleksandra Peczyńska